! ÜSTÜ KALSIN

OTUZ DÖRT BUÇUK (34.5) - AMACI OLMAYAN BİR BLOG SAYFASI

Pages

FAZLASINI İSTEMİYORUZ ! ÜSTÜ KALSIN ... AZIICCIK SENİ ANLATAN BİR BLOG SAYFASI ...

WATER CLOSET = WC


34 buçuk (otuzdortbucuk) adlı bu güzel sayfanın yeni yazarıyım ben. Herkese selamlar arkadaşlar!
Çok yoğun istek üzerine buraya gelmiş bulunmaktayım. Blog sahibi , burda yazmam için çok yalvardı ,yakardı ! Sensiz olmaz papi dedi nolur gel felan deyince bende kalktım geldim. Yoksa siktir ederdim! Zaten blog evreninde ünlü bir yazarım ne gerek var derdim. Bloğun sahibi yaşça büyük sevdiğimiz bir abimiz olduğundan kıramadım. O yüzden burdayım bundan sonra sikseniz bile başka yere gitmem :))

Bu bloğda yazmamın sebebini söylim size ? Sonra konuya geçicem! Bu aynı zamanda açılış konuşmam olsun. Yazacağım çok şey olacağından bir daha konuşma yapmayacağım.
Burda özğürce yazabilcem bu benim gibi argoyu fazla abartan insanlar için önemli. Sonra ki sebebim bu blog 6 aya kalmaz hit bloglar arasında yer alacağına dair blog sahibinden kesin bilgiler aldım. Bu nedenle erkenden rezervasyon yaptılar bana. Laf aramızda özgürce yazılarını yazmak isteyen kalemine güvenen yazar arkadaşlar aranmaktaymış ilgililer mail atabilirler.

Neyse bunları geçtim! Gelelim ilk yazımın konusuna ? konu ; '' WC '' başka konu mu bulamadın papi diyebilirsiniz ama kaçımız wc nin kelime anlamını biliyoruz? Açılımı nedir bu w ile c 'nin ? Hiç düşündük mü? Aranızda bilenler olabilir mutlaka herkes benim gibi cahil olmayabilir! Sonradan görme bir insan olarak anlamını geçen ay öğrendim. Oda şöyle oldu : Tranvayda iki salak sarışın konuşuyorlar (harbi salaklar hea. diğer sarışınlar üzerine alınmasın) benimde canım sıkılıyor sürekli bunları dinliyorum. Napim başka karı yok yakınlarımda. Bende çok ibneyim heaa :))
Neyse bunlar yol kenarında ki ''WC'' tabelasını gördü. Biraz daha güzel olanı yanındakine dedi ki : Bunun kelime anlamı ne biliyor musun? yok dedi ! diğeri daha çirkin olan ise bn biliyorum ayy dilimin ucunda diye lafı çevirdi durdu!Halbu ki bi sik bildiği yok. Neyse bunlar kıvranıyolar bulacağız diye. Bunlara bakarken beni aldı bir gülme ! Hatunlar anladı , başladık karşılıklı gülüşmeye. Dedim bunlar nerde inerse bende orda incem. Kızlara kanım bi fokurdamaya başladı. Cinsel dürtülerim bi tavan yaptı derken ben muhabetlere katılmak için wc'nin anlamını şakaya vurarak söylemek için lafa girdim.
(ilk yazı için fazla oldu ya !) devamı gelecek papiler ...

2 Responses so far.

  1. hani WC nin anlamı alemsin ha...

    Ne de çok övmüşsün kendini ama bak benden başka yorum yapan bile yok ne haber:D:D

    güzel yazı benim tarzım değil ama geldik bikere napim ya nezaketen okudum işte:P

    iadeyi ziyeret diyo bloğuma ilk defa gelen arkadaşlar. Şayet olurda gelirsen sakın böle deme haaa:P

  2. wc neyin kısaltması diye düşünmekle harcadım ben bu ömrü...

Yorum Gönder

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı