! ÜSTÜ KALSIN

OTUZ DÖRT BUÇUK (34.5) - AMACI OLMAYAN BİR BLOG SAYFASI

Pages

FAZLASINI İSTEMİYORUZ ! ÜSTÜ KALSIN ... AZIICCIK SENİ ANLATAN BİR BLOG SAYFASI ...

O ŞİMDİ KARARSIZ

3 Comments yazan ve oynayan; gazozz 26 Şubat 2010 gunlerden; 2/26/2010


Kararsız kamber derler adıma. Karanlığa hep küfür ederim! Karanlığa Küfür edeceğine bir ışık yak diyene çok kızarım. Alışmışım miskinliğe bir kere ! kararsızlığı işten sayarım.
Ne bir gün bir olaya bodoslama daldım ne de çok ani bir karar aldım. Ben düşünüp taşınana kadar fırsatları hep ardımda bıraktım. Ben de isterdim hızlı karar alıp eyleme geçmeyi ama olmuyor beceremiyorum işte! Önce olayı bir ölçücem tartıcam,artısını eksisini hesaplayıp yevmiye kaydını alcam derken kararsızlığım işte bu safhada tam kıvamına geliyor. İşte bende onun en çok bu halini seviyorum. Hayatımla ilgili önemli kararları benim yerime alacak biri olsa keşke. Taşıyıcı tuttucam bu gidişle düşüncelerime...
Doğmamış çoçuğa çok iyi don biçerim ama nedense gözümün önünden akıp gideni görmezden gelirim! İnsan yapacak dedim mi yapmalı arkadaş! Şu kararsızlığı alıp bir daha dönmemek üzere en zifiri karanlık köşelere gömmeli.
En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir derler her zaman ama ben yine de korkuyorum yanlış bir karar almaktan.
En basitti blogda yazsam mı? yazmasam mı? Ne yazsam derken tam 1 ay oldu bir kelime yazamadım anlayın işte ben o kadar güdümsüz ve kararsızım!!!
Kafamda bim bir farklı düşünce var ama ben bir tanesini bile henüz uygulayamadım. Düşündüm taşındım da ben galiba ''Mal'ım'' !!! Fikirlerimi satamayacak kadar malına ihanet eden bir tücarım. Galiba kırk kez kendime malmısın olum sen bir kararın ucundan tut da bir frekansda dur diye diye alıcılarımla oynadım. Yadsınmaz bir gerçektir kararsızlık o her zaman tam bir baş belasıdır. Karar defterine adımı kararsız olarak yazılması son vaziyetim olacaktır...
Neyse bu yazı sadece kendime bir sitemdir! İçimden geçenlerin dışarıya yansımasıdır.
Burda gördüğünüz herşey bir hayal ürünü olup, blog yazarının kendi içindeki sesinin bir bant kaydıdır! Aradığınız kişiye ise şu an ulaşılamıyor!
'' O şimdi kararsızdır '' ...

3 Responses so far.

  1. harika bir yazi ve ozelestiri olmus tabii yazilanlarin asli varsa.. okuduktan sonra ayaga kalkip alkislasam diye dusundum ne yalan soyleyeyim.. eline kalemine saglik gazozz..

  2. bak ne güzel öz eleştiri yapabiliyorsun denir bi de ama eleştiriden öteye gidemezsin o mallık öylece kalır bünyede fena gaz yapar yer bitirir adamı :DD:

  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

Yorum Gönder

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı